FORMÁLNÍ MÓDA

Udělejte z obyčejného dne den výjimečný

FORMÁLNÍ MÓDA NA MÍRU

Dnešní doba si žádá náročné pracovní tempo a správně zvolený dress code. Snažíme se vám všední dny maximálně zpříjemnit pohodlně padnoucím kostýmem. Na výběr máte stovky materiálů italských, anglických a německých výrobců. Sako se sukní, kalhotami a košilí na míru by neměly ve vašem šatníku rozhodně chybět. A co teprve pouzdrové šaty nebo zimní plášť, bez těchto kousků se dnes už žádná opravdová žena neobejde!

ZPŘÍJEMNÍME VÁM PRACOVNÍ DEN

VYBÍRÁTE ZE STOVKY LUXUSNÍCH MATERIÁLŮ

SAMA SI ZVOLÍTE KOMBINACI KOSTÝMU

KOMU DOPORUČUJEME FORMÁLNÍ MÓDU NA MÍRU

Jste žena, která se chce cítit v práci za každé situace příjemně? Nebo snad máte jen speciální požadavky? U nás není nic nemožné. Sama si můžete nakonfigurovat kostýmek dle vašich představ.

JAK PROBÍHÁ NÁVŠTĚVA A ZKOUŠKA

Zaujali jsme vás? Rádi vás pozveme na informativní schůzku. Společně probereme, o jaký druh oděvu máte zájem a k jakému účelu jej potřebujete. Souběžně se zaměříme na výběr materiálu i podšívky. Jakmile máme stanovený model, přejdeme na přeměřování. Součástí první schůzky je také kalkulace a po jejím schválení se vystaví účetní dokumenty speciálně pro fyzickou osobu, nebo pro firmu. Celé úvodní setkání trvá zhruba 1–1,5 hodiny. Někdy i více. Doporučujeme si udělat čas, ať máte na všechno klid a můžete vybírat s rozvahou.

CENÍK DÁMSKÉHO KOSTÝMU

Aktuální akce: Dámský kostým na míru Premium + košile na míru zdarma = 25.500 Kč

veškeré varianty jsou šité metodou BESPOKE

VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE V NAŠEM BLOGU

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

[/db_pb_signup]

NAVRHNĚTE TERMÍN SCHŮZKY

O co máte zájem *

Potvrďte prosím Váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

KONTAKT:

SHARON STYLE S.R.O.
OPAVSKÁ 822/63
OSTRAVA-PORUBA
708 00

TEL.: +420 603 419 962
+420 596 925 257
EMAIL: INFO@SHARON.CZ