MATERIÁLY

Kvalitní materiál je základ

MATERIÁLY, ZE KTERÝCH ŠIJEME

Abyste se cítili vždy maximálně komfortně, šijeme pro vás z těch nejlepších materiálů na trhu. Nakupujeme převážně v zahraničí u špičkových dodavatelů, kteří mají své jméno po celém světě. Rozhodně u nás máte z čeho vybírat. U každé značky poskytujeme stovky druhů materiálů vysoké kvality.

Carnet je synonymum slova kvality, dokonalosti a stylu. Pokud chcete látku, která představuje eleganci a nadčasový luxus, určitě si vyberete. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Huddersfield je nejžádanější značkou nejen v Británii. O její kvalitě se mluví po celém světě. Je velmi žádaná u těch nejlepších krejčích, návrhářů a módních firem. Není výjimkou, že se objeví i na filmových plátnech. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Bateman Ogden je na trhu už více než 130 let. Řadí se mezi nejvíce uznávaná jména v rámci mezinárodního krejčovského průmyslu. Proto nechybí ani v našem výběru. Používá ty nejjemnější tkaniny a i vy je můžete mít na svém obleku. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Látky od této značky jsou oblíbené pro svou neuvěřitelnou hebkost. Vyrábí se ze srsti kašmirské kozy a ve své nabídce má elegantní škálu vzorů a barev. Je skvělou volbou pro svatební obleky, večírky a smokingy. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Cadena nám zajišťuje nejnovější módní materiály a tkaniny ze Španělska. Látka je vhodná pro šití elegantního oblečení pro každodenní využití. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Loro Piana má dlouholetou tradici a je žádaná u nejnáročnějších zákazníků na světe. Látky jsou dodávané z nejjemnější vlny a kašmíru. Celý proces výroby materiálu spadá pod velmi přísnou kontrolu. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Scabal vyrábí dle nejvyšších standardů kvality. Každou sezónu nám představuje nové styly, které se drží nejnovější trendů. Tato značka patří mezi špičku na světě. Více o našem dodavateli čtěte tady.

Česká značka s tradicí, která na našem trhu funguje už od roku 1949. Dneska patří k největším textilním výrobcům v Evropě a nechybí ani v našem krejčovství. Více o našem dodavateli čtěte tady.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

[/db_pb_signup]

NAVRHNĚTE TERMÍN SCHŮZKY

O co máte zájem *

Potvrďte prosím Váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

KONTAKT:

SHARON STYLE S.R.O.
OPAVSKÁ 822/63
OSTRAVA-PORUBA
708 00

TEL.: +420 603 419 962
+420 596 925 257
EMAIL: INFO@SHARON.CZ