O NÁS

CELÝ NÁŠ PŘÍBĚH

Jmenuji se Květa Mrakviová. Nebojím se říct, že Sharon Style je můj splněný dětský sen. Vzpomínám, jak si kamarádky hrály ještě s panenkami a já se bavila šitím oblečků pro ně. Největší radost jsem měla, když mi rodiče na 8. narozeniny koupili ruský šicí stroj MICHAELA. Byl na baterky a šil řetízkovým stehem. Ušila jsem na něm povlečení pro jednoho ze svých bratrů.

Když mi bylo deset let, maminka se rozhodla, že mi sežene elektrický šicí stroj VERITAS. V obchodě stačil malý úplatek (6 metráků obilí) a moje „kariéra“ mohla začít. Od té doby jsem šila na sebe, pro rodinu i kamarádky. Naplňovalo mě to natolik, že už jsem byla rozhodnutá o tom, co chci v životě opravdu dělat.

V roce 1992 jsem začala podnikat. Měla jsem spoustu zakázek a pomalu jsem přestala stačit. O dva roky později jsem proto měla jednoho zaměstnance a postupně přibývali další. V letech 2011 jsem transformovala své podnikání na s.r.o. a zaměstnávala 8 švadlen. V takovém téměř stejném počtu se nám daří dodnes.

Možná to zní jako klišé, ale vždy mi šlo především více o výsledek, než o peníze. Svou práci dělám celý život, jak nejlépe umím.  Myslím, že stejnou věc mohu prohlásit i o mém sedmičlenném týmu milých krejčích. Dá se říct, že jsme taková rodinná firma. Máme přátelský kolektiv a mohu se na holky spolehnout.

Práce krejčí mě neskutečně baví a nedovedu si představit, že bych dělala něco jiného. Mým cílem je mít spokojené klienty, kteří se budou do salonu rádi vracet. Líbí se mi představa, že můj salón je synonymem pro luxus v podobě dobře padnoucího oděvu dle přání zákazníka. Chci, aby návštěva u nás byla spojována s příjemnými zážitky, a to nejen ze šití, ale z příjemného posezení u dobré kávy či drinku.

REFERENCE

„Osobní přístup, preciznost a kvalitní látky jsou hlavním důvodem, proč si pořídit oblek šitý na míru od společnosti Sharon Style.“

Aleš Blaha, BMW Group
Czech Republic

 

[/db_pb_slide]

Sharon Style je již několik let moje první a stabilní volba pro společenský oblek. Moje práce s náročnými klienty v mezinárodním prostředí vyžaduje odpovídající společenské oblečení od moderního saka do kanceláře po smoking na Vídeňskou plesovou sezónu. A na Sharon Style se mohu vždy spolehnout, že na míru šitý oblek z nejlepších materiálů „padne“ do každé situace.

Miloslav Langer, Head of Commercial Finance, BMW Austria Bank

[/db_pb_slide]

Při své práci se neustále setkávám s klienty, a proto nosím společenský oblek téměř každý den. Ve společnosti Sharon Style jsem nalezl takový profesionální přístup a tak širokou nabídku že si oblečení nechávám na míru šít už jen zde.

Petr Kala, BMW Group Czech Republic

[/db_pb_slide]

Velké poděkování krejčovství Sharon Style za luxusní návrh svatebních šatů a širokou nabídku trendy látek. Výrazně mi pomohlo přizpůsobení harmonogramu zkoušek mým časovým možnostem. Ráda se do krejčovství budu vracet.

Děkuji Romana Pospíšilová

[/db_pb_slide]
[/db_pb_slider]

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU

[/db_pb_signup]

NAVRHNĚTE TERMÍN SCHŮZKY

O co máte zájem *

Potvrďte prosím Váš souhlas se zásadami ochrany osobních údajů

KONTAKT:

SHARON STYLE S.R.O.
OPAVSKÁ 822/63
OSTRAVA-PORUBA
708 00

TEL.: +420 603 419 962
+420 596 925 257
EMAIL: INFO@SHARON.CZ