Teploměr přesáhl třicítku a horko v kanceláři se nedá vydržet? Pro podnikatele  je tato situace noční můrou. Dá se jí ale vyhnout, pokud si pořídíte oblek na léto. 

Oblek je podmínkou

Pokud se pohybujete v byznysu, dobře víte, že oblek je vaší vizitkou v každém ročním období bez výjimky. Léto v povinném černém obleku pak zní jako úplný horor. Naštěstí je tu záchrana v podobě odlehčeného saka s letním podšíváním, které má alespoň o jednu vrstvu méně než běžné modely.  

Přírodní materiály vedou

Zapomeňte na polyester, vsaďte na přírodní materiály jako bavlna a len. Obleky z nich jsou lehké, vzdušné a elegantní. U košile doporučujeme sáhnout po jejich kombinaci. Jde totiž o prodyšnou a velmi jemnou látku. 

Doporučujeme nechat si ho ušít na míru. V našem salonu si vyberete z kvalitních materiálů, které vám zajistí pohodlí i v těch nejhorších dnech. Přizpůsobíme ho vaší postavě, proto vás nebudou omezovat tabulky konfekčních velikostí. Zakryje všechny nedostatky, podtrhne přednosti a bude stejně originální jako vy.

Žádná košile s krátkým rukávem

Módní limity se v byznysu pořád uvolňují, ale košile s krátkým rukávem je naštěstí pořád tabu. Možná působí jako skvělé řešení pro letní horka, na schůzce v ní ale budete vypadat naprosto nevkusně. Navíc se vám bude lepit sako k předloktí.

I tady se vyplatí, nechat si ji ušít na míru. Stejně jako u obleku získáte dokonale padnoucí kousek z kvalitních materiálů. Košile na míru vám vydrží dlouhou dobu a nevybledne.

Zaměřte se i na boty

Nedílnou součástí obleku jsou i boty. K obleku z bavlny či lnu se perfektně hodí kožené kousky bez šněrování a přezky. Co se týče barvy, nikdy by neměly být světlejší než vaše kalhoty.  

Dalším důležitým bodem jsou i ponožky v botách, ty nesmí nikdo vidět. To ale neznamená, že si je obujete na holou nohu. Kupte si takové, které jsou velmi nízké, a nebudou tak z bot vyčuhovat.