Důvodů pro to, proč si pořídit oblek na míru či na zakázku, je mnoho. Chcete vypadat dokonale a cítit se dobře, nebo vám váš oblek slouží jako pracovní nástroj. Nezáleží na tom, kterou variantu si zvolíte. Díky naší 26 leté praxi víme, co vám bude slušet. Skvěle se orientujeme ve střizích a tak pro vás připravíme perfektně padnoucí oblek. Nevíte, jestli si vybrat bespoke, nebo made to measure? Přinášíme vám jednoduchý přehled, díky kterému si vyberete.

Pohodlný, osobitý, ručně šitý Bespoke  

Máte rád, když jsou veškeré detaily podle vašich představ? Máte nekonfekční postavu? Potom je tato metoda šití přesně pro vás. Váš oblek bude vypovídat o vaši osobnosti a stane se vaším jedinečným kouskem, který nebudete už nikdy chtít odložit. Můžete si vybrat materiál obleku, prošití, knoflíky, vyšitý monogram a mnoho dalších detailů. Neexistuje žádná předloha tudíž se oblek šije přímo pro konkrétní postavu a je vyžadováno více zkoušek.

Co vše vás čeká

Při této metodě šití probíhají většinou tři návštěvy a zkoušky. Při první návštěvě se ladí obvody, délky a základní padnutí včetně šířky klop. Oblek v tuto chvíli nevypadá příliš esteticky, je to spíše torzo se spoustou stehovky. Při další návštěvě se upřesňují detaily, které si klient na obleku přeje mít. Ten už obvodově i délkově sedí. Poté se koná ještě finální zkouška, kdy se oblek zhodnotí, vyzkouší, poté si ho klient odnáší domů.

Skvěle padnoucí Made to measure

Potřebujete oblek na míru, nechcete trávit hodně času na zkouškách? Potom se pro vás bude hodit metoda made to measure. Hned při zadání si vyzkoušíte obleky z velikostní řady a provádí se na nich úpravy s ohledem na Vaše požadavky. Díky tomu je jeho příprava rychlejší a nemusíte trávit tolik času zkoušením. Je vhodný pro klienty standardní postavy, kdy se oblek ladí jen v délkách a obvodech.

Co vše vás čeká

Při této metodě zpravidla bývá jedna zkouška, kdy se měří míry a proberou se klientovy požadavky. Při další návštěvě je oblek hotový. Oblek se naposledy zkouší a ve výjimečných případech se doladí poslední detaily.

 

Ať už si vyberete metodu bespoke nebo made to measure, vždy se v obleku budete cítit maximálně pohodlně. Oblek vám bude skvěle sedět a díky šití na míru se stane vaši součástí.