Každým rokem si u nás nechávají muži šít obleky na svatbu. Jeden z nich se rozhodl podělit o svou zkušenost. Přinášíme vám článek, ve kterém náš zákazník, pan Martin Stanovský, popíše, jak probíhala jeho cesta za prvním oblekem na míru a podělí se s vámi i o své pocity. 

Speciální oblek pro speciální den

Ke své práci potřebuju oblek, proto mi doma ve skříní visí několik kousků z konfekce. Čekala mě ale svatba, a tak jsem se rozhodl pořídit si nový. Takový, který si budu moci obléct v ten velký den a pak ho nosit i do práce. 

Událost jako svatba si žádá něco speciálního a mně se nechtělo ztrácet čas nekonečným přehrabováním mezi desítkami obyčejných obleků, aniž bych měl jistotu, že najdu to, co hledám. Proto jsem se rozhodl nechat si ho ušít na míru a domluvil si osobní schůzku v zakázkovém krejčovství Sharon Style.  

Příjemná atmosféra a maximální pozornost

Hned po příchodu na mě dýchla příjemná atmosféra a uvítala mě milá paní majitelka, která mi po celou dobu věnovala maximální péči. Při šálku kávy se mnou probrala, co od obleku čekám a kam ho budu nosit. Zeptala se na všechny podrobnosti, aby mi mohla ušít oblek, který bude nejen naprosto pohodlný, ale zároveň na první pohled odrazí mou osobnost. 

Oceňuji také naprosté soukromí, které mi zajistila osobní schůzka. Oproti běžným obchodům, kde se o pozornost musím dělit se spoustou cizích lidí, jsem to tady vůbec nemusel řešit. 

I ty nejmenší detaily

Na paní Mrakviové jsem hned poznal, že své práci rozumí a má za sebou mnoho let zkušeností. Vzala mi míry, probrala se mnou střih a dala mi na výběr z mnoha látek. Už předtím jsem jí vysvětlil, že oblek chci po svatbě nosit i na pracovní schůzky, proto mi doporučila skvělou tmavě modrou variantu. 

Hodně mě bavila možnost podílet se i na tom nejmenším detailu, ať už šlo o materiál podšívky nebo o velikost knoflíčků. V tu chvíli jsem si uvědomil, že můj oblek bude skutečný originál a už nepotkám nikoho v úplně stejném modelu.  

Doplňky musí ladit

První návštěva byla velmi zajímavým zážitkem, proto jsem byl zvědavý na druhou a ani ta mě nezklamala. Vyzkoušel jsem si svůj nový oblek a s paní majitelkou doladil poslední úpravy i detaily. Poradila mi, jak ho kombinovat s košilí, kravatou, botami a různými doplňky. Také oceňuji, že si v salonu rovnou můžete koupit i motýlka, neviditelné tričko a další věci, bez kterých se v obleku neobejdete.   

Perfektně padnoucí oblek

Ze salonu jsem odcházel s perfektně padnoucím nažehleným oblekem v obalu, který brání ušpinění nebo zničení, a příjemným pocitem z úžasného zážitku. Návštěvu salónu doporučuji každému muži, který se chce ve svém obleku cítit výjimečně a zároveň pohodlně.