Plánujete letos svatbu a stále nevíte, jaké si pořídit šaty? Odpověď naleznete v našem článku. Zjistili jsme pro vás, jaké svatební šaty v roce 2019 ovládnou módní trendy.

Romantika především

Máme dobrou zprávu pro všechny romantičky. V letošním roce budou v kurzu dlouhé sukně, výšivky s květinami, krajky a dlouhé závoje. Co se týče barvy šatů, tak na plné čáře vítězí bílá a celý vzhled pak doladí květinová ozdoba ve vlasech.

Královská svatba inspiruje

Královská svatba bývá vždy studnicí inspirací a velice často pak ovlivňuje nadcházející svatební sezónu. Spousta modelů proto bude nápadně připomínat šaty Meghan Markle a rozhodně nenechají v klidu žádného módního nadšence. Jistě si vzpomínáte na to šílenství, když se vdávala vévodkyně Kate. Teď tomu nebude jinak.  

Sukně přes šaty

Dlouhou vlečku v letošním roce nahradí tzv. skirt cape. Jde o sukni, která napůl překrývá spodní vrstvu, jíž mohou být nejen dlouhé, ale i krátké šaty. Představuje úžasný doplněk, pokud toužíte být moderní nevěstou, ale zároveň se ve vás schovává princezna.   

Kaskádová sukně

Sníte o svatebních šatech s bohatou nabíranou sukní? To vás jistě potěší, že se opět stávají módní záležitostí. Tento rok ovládnou trendy hlavně nabírané kaskádové sukně a mnohovrstevnaté šifonové volány.

Krajkový korzet

Do módy se také vrací krajkový korzet. Hodí se hlavně pro útlé nevěsty v kombinaci se střídmým líčením a doplňky. Nic nesmí přebývat ani přetékat. Cílem je křehký a éterický vzhled.

3D květy

Stejně jako minulý rok se budou těšit oblibě plastické 3D květy, které vypadají, jako by nevěstu “zasněžily” na partiích, které by měly být více skryty. Doplní je něžný jemný šifon, který naopak jiné partie lehce poodhalí.

Mašle

Důležitou dekorací svatebních šatů se stává mašle umístěné do pasu. Jejich cílem je současně podtrhnout ženskost a nevinnost nevěsty.
Toužíte mít nádherné svatební šaty, které splňují módní trendy, ale zároveň budou podle vašich představ? Využijte služeb našeho zakázkového krejčovství. Ušijeme vám svatební šaty na míru z prvotřídních materiálů a zužitkujeme i náš cit pro detail, abyste ve svůj svatební den opravdu zazářila.