Je nám líto, kvůli vládním opatřením jsme výprodej nuceni přesunout. O novém termínu budete informováni.

Chcete vyzbrojit svůj šatník kousky, které každého uhranou svou elegancí a krásou? Většinou jde o nákladnou záležitost. Dobré látky, zdatné krejčovské prsty… to se prodraží.
Nyní je to však jiné. Získejte oblečení, které se bude dobře nosit a ještě lépe se na něj bude dívat.

Vše dobré jednou končí

Jsme zakázkové krejčovství a na trhu jsme 28 let. Naše výtvory na sebe berou herci a vyhověly by potřebám i dánského prince.

Kromě šití na zakázku však vycházíme vstříc i klientům, kteří do honosného oblečení nechtějí příliš investovat, nebo klientům, kteří potřebují vhodné večerní oblečení narychlo.

Například když byl klient v situaci, kdy potřeboval zajistit šaty či oblek pro firemní večírek tak přišel k nám a my jsme mu zachránili módní reputaci vhodným a skvěle padnoucím smokingem. Z toho důvodu jsme zřídili půjčovnu a bylo to dobré rozhodnutí. Půjčovna pomohla mnoha zákazníkům.

Nedávno jsme se však rozhodli, že půjčovnu dámských společenských šatů z kapacitních důvodů musíme zrušit a že je na čase najít nový domov pro oblečení, které je pořád ve skvělém stavu. Oblečení v půjčovně pochází z naší vlastní výroby a od renomované německé značky LUXUAR. Původní cena každého kousku oblečení je 7.000 Kč a více a máme vše mezi velikostmi 32 a 52.

Ale vždyť to měl na sobě někdo přede mnou…

Kolem věcí z druhé ruky poletuje odvěké zakořeněné stigma. Co když jsou na oblečení nějaké bacily, viry, nebo něco jiného?

Bezpečí našich zákazníků jsou pro nás stejně důležité, jako kvalita a spokojenost. Proto vás ujišťujeme, že každý kousek oblečení prochází pečlivým procesem čištění.

Součástí tohoto procesu je např. praní při velmi vysokých teplotách. Kvalitní látky vydrží bez problémů, jinak na tom jsou viry, bakterie a jiné nepříjemnosti. Pro ty se cesta do pračky stane jejich posledním výletem.

Desetina ceny

Co by to bylo za výprodej bez skvělých cen. Tato nabídka vás určitě nezklame. Každý kus oblečení dosahuje původní hodnoty přes 7.000 Kč a nabízíme je za pouhou desetinu ceny.

Získejte stylové oblečení kvalitního střihu a ušlechtilého materiálu za pár stovek. Výprodej se koná v pátek 23. října mezi 11. a 18. hodinou.