Oblek byl a stále je neodmyslitelnou součástí pánského šatníku. Je proto velmi důležité, aby vám dobře padl. Pojďme se společně podívat, proč si nechat ušít oblek na míru.

Pouze z kvalitních materiálů

Většina prodejců nabízí obleky za dostupné ceny. To se však odráží na výsledné kvalitě, která bývá dost mizivá. Toho se však nemusíte bát, pokud si jej necháte ušít na míru v salonu. Například v našem zakázkovém krejčovství používáme pouze kvalitní materiály od prvotřídních dodavatelů. Na prvním místě je u nás vždy pohodlí a spokojenost zákazníka.

Nemusíte dělat kompromisy

Konfekční obleky vůbec neberou v potaz individualitu vaší postavy. Často se pak můžete dostat do nepříjemné situace, kdy je vám velikost M malá a naopak ve velikosti L působíte jako v obleku po dědečkovi. Nezáleží na tom, jestli se chystáte na svatbu, nebo na důležitý pracovní pohovor – ve špatně padnoucím obleku rozhodně na okolí dobrý dojem neuděláte. Běžně dostupné obleky sice koupíte levněji, ale nevyhnete se kompromisu.

Originální stejně jako vy

Oblek ušitý na míru dokáže podtrhnout vaše přednosti a jedinečnost. Krejčí bere v potaz vaše proporce, míry ramen a hrudi, držení těla a celkovou jeho stavbu. Myslí také na šířku a výšku boků i na délku končetin. U saka se zvolí adekvátní rozestupy mezi knoflíky, tvar límce a klopy. U kalhot se vyměří vhodná výška pasu, poloha kapes a ideální délka v poměru k obuvi. Ve výsledku pak získáte originální oblek, který bude perfektně odrážet vaši osobnost.

Zakryje nedostatky

Mnoho konfekčních obleků také nepříjemně zkresluje pánskou postavu. Kvůli špatným rozměrům vám mohou opticky přidat pár kil nebo zkrátit délku nohou. Většina mužů se snaží schovat nedostatky na břišních partií, což ovšem obyčejné obleky neumožňují. Přitom někdy stačí jen vyměnit široké kalhoty za úzké či výrazné barvy za decentní.  

Košile na míru

Součástí každého obleku je samozřejmě košile. I zde se vyplatí si ji nechat ušít na míru. Stejně jako u obleku dostanete perfektně padnoucí kousek z kvalitních materiálů. Košile na míru vám dlouho vydrží a nehrozí vyblednutí barvy.