Chcete se v letošním roce vdávat a stále ještě nemáte svatební šaty? Tak to byste si 20. března neměla nechat ujít naši speciální přehlídku svatebních krajek s přední odbornicí.

Kolekce svatebních krajek

Pokud 20. března zavítáte do našeho krejčovství, budete mít jedinečnou možnost prohlédnout si celou kolekci svatebních krajek pro rok 2019. Oproti běžným přehlídkám nebudeme mít jen pouhý vzorník látek, ale naopak vám je ukážeme v plné velikosti. Získáte tak lepší představu o kvalitě materiálu a konečné podobě budoucích šatů.

Zástupkyně předního výrobce krajek

Na přehlídce bude také zástupkyně předního výrobce svatebních krajek. Díky tomu, že už v oboru působí mnoho let, dokáže zodpovědět veškeré vaše dotazy, má přehled o současných trendech a ráda vám pomůže vybrat kvalitní krajku, která podtrhne krásu vašich svatebních šatů.

Zvýhodněné ceny krajek

Na všechny nádherné krajky, které na přehlídce uvidíte, se také vztahuje speciální akce. Nevěsty, které si vyberou krajku a nechají si z ní ušít svatební šaty, získají krajku za mimořádně zvýhodněnou cenu.

Všechny naše šaty šijeme z prvotřídních materiálů a dbáme i na ty nejmenší detaily. Pokud vsadíte na naše krejčovství, získáte originální šaty, ve kterých se odráží vaše osobnost. Díky několika zkouškám vám padnou jako ulité a zůstane vám památka na celý život.

Závoj jako dárek

Krásu svatebních šatů vždy doplňuje nádherný závoj. Proto jsme se rozhodli darovat budoucím nevěstám ještě jeden dárek, ke svatebním šatům od nás dostanete takový závoj zdarma. Také u závoje nám záleží na kvalitě materiálu a zaměřujeme se na detaily.

Omezená kapacita

Kapacita na přehlídku je omezená, proto vám doporučujeme, abyste si své místo na této jedinečné akci zajistila dřív, než bude úplně plno. Přehlídku také realizujeme pouze pro klienty našeho salonu, a tak není možné zakoupit si pouze krajku a nechat si ušít šaty jinde. Pro bližší informace a rezervaci volejte na 603 419 962.