Svatba se považuje za jedinečný okamžik v životě partnerů. Nastávající novomanželé touží po tom, aby vše bylo naprosto perfektní. Výjimkou nejsou ani nevěstiny šaty a ženichův oblek. Přečtěte si článek o tom, proč si nechat ušít svatební šaty a oblek na míru v našem krejčovství.

Nevěsta

Každá z nás se chce ve svatební den cítit jako princezna a už od malička sní o šatech, které si v tento slavnostní den obleče. Málokdy však v půjčovnách nebo svatebních salonech najdete ty, které by odpovídaly vašim představám. Proto doporučujeme nechat si v našem zakázkovém krejčovství ušít svatební šaty na míru.

Pokud využijete služeb našeho salonu, získáte naprosto originální šaty, které odráží vaši osobnost. Díky několika zkouškám vám padnou jako ulité a stane se z nich památka na celý život. Používáme pouze kvalitní materiály a cit pro detail nám rozhodně není cizí. Záleží totiž na tom, abyste ve svůj den zazářila.

Závoj ke svatebním šatům zdarma

Krásu svatebních šatů vždy podtrhává dokonalý závoj, proto jsme si pro budoucí nevěsty připravili malý dárek. Pokud si u nás necháte ušít šaty na míru, dostanete od nás takový závoj zdarma. I u závoje pečlivě vybíráme z prvotřídních materiálů a dbáme na detaily.

Ženich

Přestože největší pozornost na svatbě upoutá vždy nevěsta, rozhodně by ženich neměl výběr svého obleku zanedbat. Perfektně padnoucí oblek, jež splňuje veškeré vaše požadavky, je proto základ. Málokdy však seženete takový, který by vám opravdu vyhovoval. Proto si jej raději nechte ušít na míru. Pokud využijete služeb našeho krejčovství, budete si jisti, že k oltáři půjdete v jedinečném obleku, který vám dokonale padne. Obleky šijeme z kvalitních materiálů a využíváme k tomu metodu bespoke, nebo metodu made to measure.

Košile na míru zdarma

Dokonalý oblek je sice velice důležitý, veškerou snahu ale dokáže pohřbít špatně zvolená košile. Proto byste její výběr rozhodně neměl podceňovat. Pokud si u nás pořídíte svatební oblek, ušijeme vám na míru i košili, kterou od nás dostanete jako dárek. V našem krejčovství si vyberete z mnoha střihů, materiálů i barev, a tak se ve svatební den objevíte v naprosto originální košili, která bude ladit k vašemu celkovému outfitu.


Svatebčané

Že by výběr oblečení neměli podcenit ani svatebčané, jsme už psali v článku Jak se obléct na svatbu jako host. Pokud si u nás necháte ušít svatební šaty nebo oblek pro ženicha, nabízíme 20% slevu na naše služby také pro svatebčany.